تبلیغات
سلام - تماس جنسی و امرار معاش

تماس جنسی و امرار معاش

سه شنبه 29 آبان 1386 , توسط محسن محسن
تماس جنسی و امرار  معاش

افرادی که از راه تماس جنسی امرار معاش می کنند، یکی از گروه های در معرض خطر با ریسک بسیار بالا می باشند.

 

موضوع و اصطلاحی به نام "خودفروشی" از گذشته های بسیار دور، در تاریخ بسیاری از جوامع مطرح بوده و از آن یاد شده است. بررسی و ارزش گذاری بر روی این اصطلاح، اخلاقی بودن و یا غیر اخلاقی بودن آن خارج از بحث امداد ایدز می باشد. در این قسمت ما سعی می کنیم که تنها به بررسی راه هایی که باعث کمتر کردن ریسک انتقال در بین این افراد و به طبع آن کمتر کردن خطر انتشار از طریق این گروه به جامعه بپردازیم.

اگرشما از راه در اختیار قرار دادن تن خود به دیگران امرار معاش می کنید.

بسیار مهم است که قبل از تماس و داشتن رابطه جنسی برای مشتری خود کاملاً روشن و واضح مشخص کنید که شما چه کارهایی را انجام می دهید وچگونه انجام می دهید. همچنین مشخص کنید که چه کارهایی را تحت هیچ شرایطی و در هیچ صورتی انجام نخواهید داد. فقط دراین صورت شما شانس این را خواهید داشت تا شرایط را در کنترل خود داشته و قواعد کار را تعین کنید.

مشتری هایی هم هستند که مایل نیستند از کاندوم استفاده کنند. برای محافظت از خودتان در چنین شرایطی دو راه وجود دارد تا خودتان را در برابر خطر آلودگی محافظت کنید. راه اول این است که شما مشتری خود را جواب کرده و خطر را از خود دور کنید و در صورتی که شما هنوزتمایل دارید یک رابطه جنسی با مشتری خود برقرار کنید به شکلی باشد که دخول انجام نگیرد و از تماس مستقیم دهانی با عضو جنسی خودداری کنید. بخش "رابطه جنسی امن تر" را نیز به دقت مطالعه نمایید.

مصرف مواد مخدر و الکل هنگام تماس و نزدیکی میزان ریسک را افزایش می دهد. به این دلیل که شما و مشتری تان آمادگی بیشتری در پذیرش انجام کارهای پر خطر و غیر معمول به دلیل کم کاری مغز خواهید داشت. از جهتی راهی است که بعضی مشتریان جهت پایین آوردن قیمت توافقی به آن روی می آورند. در صورتی که شما از این خطر نیز آگاه باشید می توانید آگاهانه با آن برخورد کرده و میزان ریسک را پایین بیاورید.

در کشورهای اروپایی مانند اتریش، آلمان، هلند و ... برای این افراد حقوق قانونی در نظر گرفته شده واین افراد از دید قانون مورد شناسایی قرار گرفته اند. افرادی که به صورت قانونی در این کشورها به این کار روی می آورند، موظف هستند که هر سه ماه یکبار آزمایش اچ. آی. وی. و دیگر فاکتورهای سلامتی را انجام دهند. افرادی که به صورت قانونی به این کار می پردازند دارای شناسنامه و کارت شناسایی کاری می باشند که در صورت مثبت بودن آزمایش اچ. آی. وی. شناسنامه کاری آنان باطل می شود و دیگر اجازه ادامه این کار را ندارند.

در صورتی که هنوز سوالی دارید و توضیحات را کافی نمی یابید آن را از طریق ایمیل با امداد ایدز در میان بگذارید.